درباره ما

مرکز درمان در منزل آرون

مرکز درمان در منزل آرون آماده ارائه خدمات کلینیکی و پاراکلینیکی از قبیل ویزیت پزشک در منزل، فیزیوتراپی، مراقبت و پرستاری در منزل، کار درمانی، گفتار درمانی، آزمایش و نمونه گیری در منزل و ... به شما عزیزان است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی با شماره های 02137873000 تماس بگیرید.

انواع مختلف خدمات درمان در منزل

امروزه افراد می توانند طیف وسیعی از خدمات درمانی را در منزل دریافت کنند و ای خدمات بدون محدودیت هستند. بسته به شرایط هر بیمار، اقدامات درمانی می تواند از پرستاری و مراقبت تا خدمات مراقبت های ویژه مانند ای سی یو در منزل را شامل شود. پزشک معمولا در صورت نیاز به خدمات مراقبتی در منزل شما را در جریان آن قرار می دهد. خدمات درمانی در منزل می تواند شامل موارد زیر باشد:

 

ویزیت پزشک در منزل

در مواردی ممکن است نیاز باشد که پزشک برای تشیخص و درمان بیماری به منزل شما مراجعه کند. همچنین ممکن است تا به صورت مداوم در برنامه زمانی منظم برای بررسی شرایط شما یا هر از عزیزان تان نیاز به حضور پزشک باشد.

 

پرستار در منزل

رایج ترین نوع خدمات درمان در منزل پرستاری در منزل است که بسته به نیازهای فرد می تواند متفاوت باشد. در هماهنگی با پزشک یک پرستار در منزل از شما مراقبت می کند. خدمات پرستاری در منزل می تواند شامل پانسمان زخم، تزریق داخل وریدی، تزریق دارو، مانیتورینگ وضعیت کلی بیمار، مدیریت درد و دیگر خدمات درمانی باشد.

مرکز درمان در منزل آرون

فیزیوتراپی، کار درمانی و گفتار درمانی در منزل

برخی افراد ممکن است نیاز به یادگیری دوباره نحوه انجام وظایف روزانه و یا بهبود قابلیت مکالمه بعد از بیماری یا آسیب دیدگی داشته باشند. فیزیوتراپی در منزل می تواند برنامه ای برای کمک به افراد در بازیابی و یا قوی تر کردن عضلات و مفاصل اجرا کند. متخصص کار درمانی می تواند به افرادی که به ناتوانی های جسمی، رشدی، اجتماعی و احساسی دچار شده اند کمک کند تا مجددا فرا گیرند چگونه فعالیت های روزمره مانند خوردن و آشامیدن، حمام کردن، لباس پوشیدن و ... را انجام دهند. گفتار درمانی نیز می تواند به بیمار دارای مشکلات گفتاری کمک کند تا توانایی مکالمه واضح را به دست آورند.

 

مراقبت در منزل

مراقبت در منزل می تواند به بیمار در انجام نیازهای شخصی مانند خارج شدن از رختخواب، راه رفتن، حمام کردن و لباس پوشیدن کمک کند. برخی از این خدمات مراقبتی نیازمند آموزش های تخصصی و ویژه است و موارد پیشرفته تر نیز باشد تحت نظارت پرستار انجام شود.

 

مراقبت غیر درمانی در منزل

در حالی که بیمار در منزل نیاز به دریافت خدمات درمانی دارد، مراقب غیر درمانی می تواند در انجام کارهایی مانند آماده کردن غذا، شستشوی لباس، خرید مایحتاج و دیگر امور منزل یاری رسان باشد.

 

مصاحبت و همراهی

برحی بیماران که در خانه تنها زندگی می کنند ممکن است به یک همراه به منظور آسایش و مراقبت همزمان نیاز داشته باشند. برخی از این افراد همچنین ممکن است کارهای خانه را نیز انجام دهند.

 

مشاوره تغذیه ای

متخصصان رژیم غذایی می توانند برای تهیه برنامه غذایی و راهنمایی های مربوط به رژیم غذایی به منزل بیمار مراجعه کنند.

خدمات پرستاری در منزل

نمونه گیری آزمایش و تصویربرداری در منزل

برخی آزمایش های خاص مانند آزمایش ادرار و خون را می توان در منزل انجام داد. علاوه بر این دستگاه های تصویربرداری قابل حمل به متخصصان این اجازه را می دهند که این خدمت را در منزل ارائه دهند.

 

مراقبت های دارویی در منزل

دارو و تجهیزات پزشکی را می توان در خانه تحویل گرفت. اگر بیمار احتیاج داشته باشد، می توان آموزش در مورد نحوه مصرف دارو یا استفاده از تجهیزات پزشکی از جمله تزریقات داخل وریدی را در منزل ارائه داد.

 

انتقال و جابجایی

شرکت هایی وجود دارند که خدمات انتقال و جابجایی به و یا از مراکز درمانی به منظور درمان یا معاینه را ارائه می کنند.

 

تحویل غذا در منزل

این خدمت به افرادی که بیمار هستند و نمی توانند در منزل آشپزی کنند ارائه می شود. بسته به نیاز های بیمار وعده های غذایی و زمان ارائه به بیمار قابل تغییر است.

 


نظرات

فیلدهای ضروری با علامت

 1. فضلعلی کریمی
  فضلعلی کریمی

  سلام و شب همه مسولین و عزیزان خدمتگذار در شرکت خدمات پزشکی،پرستاری تجهیزات پزشکی آرون بخیر امروز و در این شرایط حساسی که به خاطر ویروس کرونا در جامعه به وجود آمده است نگهداری سالمندان در منزل و عدم مراجعه آنها به مراکز درمانی که با خطر مبتلا شدن به کرونا و به خطر افتادن سلامتی سالمندان همراه است نیاز به ارائه خدمات درمانی در منزل را می طلبد که این نیاز توسط شرکت آرون فراهم شده است و امیدوارم با اطلاع رسانی کامل و مفید مردم و اقشار بیشتری از نیازمندان به درمان،بتوانند از این خدمات بهره مند شوند . کریمی

  1. مدیر سایت
   مدیر سایت

   سلام از حسن توجه و ابراز لطف شما سپاسگزاریم، امیدواریم که بتونیم همواره آماده خدمت رسانی به شما عزیزان باشیم.

مرکز درمان در منزل آرون
تماس بگیرید