مزایای ویزیت پزشک در منزلسالمندان

مزایای ویزیت پزشک در منزل

در روزگار قدیم پزشک هر شهر به منزل بیماران مراجعه می کرد و اقدامات درمانی لازم را به صورت اختصاصی به آنها ارائه می داد. امروزه پیشرفتهای شگفت انگیز پزشکی و تکنولوژیکی به ما امکان می دهد بیماران را بهتر و سریعتر درمان کنیم. با این حال، گاهی اوقات پیشرفت های جدید و روش مدرن انجام کارها منجر به پایین آمدن کیفیت خدمات ارائه شده به بیماران می شود.

استفاده از خدمات ویزیت پزشک در منزل مزایای زیادی به همراه دارد. در ادامه چند مورد از این مزایا اشاره شده است.

 

زمان انتظار در مطب هنگام استفاده از خدمات ویزیت پزشک در منزل وجود ندارد

یکی از بدترین قسمت های مراجعه به مطب دکتر نشستن در اتاق انتظار است. اگر بچه دار هستید، باید تصمیم بگیرید که این ریسک را بپذیرید که کودک شما ممکن است در اتاق انتظار کنار بیمارانی که سرفه، تب و آبریزش بینی دارند، حضور داشته باشد که خطرات زیادی در پی دارد.

همگام استفاده از خدمات ویزیت پزشک در منزل که به صورت تلفنی یا اینترنتی هماهنگی ان را انجام می دهید، از نشستن در اتاق انتظار کنار افراد مبتلا به انواع بیماری ها اجتناب می کنید. این انتخاب در شرایطی که نیاز به یک معاینه ساده دارید و یا نگران فرزند خود هستید بسیار عقلانی است.

در فصول بیماری، اتاقهای انتظار بسیار شلوغ می شوند. حتی اگر به موقع برای قرار ویزیت خود حاضر شوید، ممکن است در موعد مقرر ویزیت برنامه ریزی شده خود موفق به ویزیت پزشک نشوید. ویزیت در منزل پزشك را به خانه شما می آورد، بنابراین می توانید در راحتی و آرامش خانه خود منتظر بمانید بدون اینكه در اتاق انتظار در کنار دیگر بیماران باشید.

 مزایای ویزیت پزشک در منزل

ویزیت در منزل راحتی شما را فراهم می کند

اگر احساس ناراحتی می کنید یا فرزند تان بیمار است، یکی از آخرین کارهایی که می خواهید انجام دهید این است که ماشین را روشن کنید و به مطب پزشک بروید. هنگامی که با خدمات پزشک در منزل خانه تماس می گیرید، کودک یا بیمار شما می تواند تا رسیدن پزشک راحت استراحت کند.

مبادا فکر کنید که برای دریافت خدمات درمانی مناسب لازم است که به مطب مراجعه کنید. پیشرفت در تکنولوژی منجر به این شده است که انواع تجهیزات پزشکی به صورت قابل حمل در دسترس باشد که پزشک می تواند به آسانی به خانه شما منتقل کند. پزشک تقریباً می تواند هر کاری را که لازم است در مطب انجام دهد را در خانه نیز ارائه دهد.

خدمات پزشک در منزل می توانند خدمات تصویر برداری، وصل سرم، نمونه گیری آزمایش و ... را در منزل ارائه دهند. می توانید با تماس با مرکز درمان در منزل آرون به شماره 02137873000 با خدمات ما آشنا شوید و همکاران ما متناسب با نیازهای شما هماهنگی لازم جهت اعزام پزشک در منزل را برای شما فراهم کنند.

نه تنها می توانید خدمات ویزیت پزشک را در منزل دریافت کنید، بلکه پزشکان می توانند شما را در اتاق هتل یا حتی در دفتر کار شما ویزیت کنند. چه جلسات کاری در محل کار داشته باشید، چه در حین تعطیلات باشید می توانید به راحتی در خانه از خدمات پزشک در منزل استفاده کنید، انتخاب ویزیت در منزل انعطاف پذیری و راحتی را برای شما فراهم می کند.

این خدمت همچنین مزیتی بزرگ برای بیماران مسنی است که ممکن است برای برخی از خدمات پزشکی به حمل و نقل دسترسی نداشته باشند.

 ویزیت پزشک در منزل

صرفه جویی در زمان و هزینه

در صورت استفاده از خدمات ویزیت در منزل می توانید در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنید چرا که دیگر نیاز نیست به بخش اورژانس بیمارستان مراجعه کنید که هزینه زیادی در پی خواهد داشت. اگر شما هم مانند اکثر افراد باشید، ممکن است با وحشت به یک مرکز فوریت های پزشکی یا کلینیک بعد از ساعت کاری مراجعه کرده باشید، اما متوجه شده اید که هزینه زیادی باید بابت این خدمات بپردازید.

پزشک در منزل به صورت 24 ساعت شبانه روز و 365 روز سال در خدمت شما هستند، می توانند درد و نگرانی شما را بدون توجه به اینکه در چه ساعتی از روز قرار دارد، کاهش دهند و به طور بالقوه برای شما هزینه زیادی را پس انداز کنند. به عنوان یک پاداش اضافی، می توانید به جای اینکه ساعتها در اتاق انتظار بیمارستان بگذرانید، در خانه راحت باشید.

کاهش خدمات درمان در منزل، تقاضا برای اورژانس را افزایش داد. از آنجا که بیماران در دیروقت نمی توانند به پزشکان دسترسی پیدا کنند، مراجعه به اورژانس را انتخاب کردند. سیل بیماران فشار بیشتری را بر کارکنان اورژانس وارد می کند و باعث کاهش قابل توجه رضایت بیمار، زمان انتظار بیشتر و دیگر هزینه ها می شود.

با استفاده از پزشک در منزل می توانید در وقت، پول و منابع بیمارستان صرفه جویی کنید.

 


نظرات

فیلدهای ضروری با علامت

    سوال خود را از ما بپرسید
    مرکز درمان در منزل آرون
    تماس بگیرید