نکاتی در مورد پیشگیری از ابتلا به کووید 19 درسالمندانسالمندان

نکاتی در مورد پیشگیری از ابتلا به کووید 19 درسالمندان

ترک خانه و تعامل با دیگران برای برخی از افراد ضروری است. برای کسانی که به دلیل افزایش سن یا مشکلات سلامتی طولانی مدت در معرض خطر بیشتری هستند ، اقدام به منظور کاهش خطر ابتلا به بیماری مهم است.

 

آنچه می توانید انجام دهید

افراد مسن و کسانی که بیماری زمینه ای دارند ممکن است در معرض خطر بیشتری در ابتلا به کووید 19 باشند. اگر در گروه با ریسک بالاتری قرار دارید یا از یک عضو خانواده در معرض خطر مراقبت می کنید ، در اینجا به چند گام که می توانید برای به حداقل رساندن نگرانی های خود بردارید، اشاره شده است.

 

ماندن در منزل

تا آنجا که ممکن است در خانه بمانید. تعامل با افراد بیشتر خطر شیوع و ابتلا به ک..ید 19 را افزایش می دهد. سفرهای غیر ضروری خارج از خانه را محدود کنید.

 

حفظ فاصله اجتماعی

اگر از منزل خارج شدید فاصله اجتماعی را رعایت کنید. سعی کنید حداقل 2 متر از دیگران فاصله داشته باشید. فضاهای مسقف نسبت به فضای باز می توانند خطرناک تر باشند زیرا جدا کردن افراد از هم سخت تر است و تهویه کمتری وجود دارد. در صورت بیرون رفتن مناطقی مانند پارک ها و فضای باز را انتخاب کنید.

 

استفاده از ماسک

هنگام حضور در جمع ، از ماسک پارچه ای استفاده کنید ، به ویژه هنگامی که حفظ فاصله دو متر نسبت به دیگران دشوار است.

 

شستشوی دست

دستان خود را به صورت مکرر به مدت 20 ثانیه با آب و صابون بشویید.

 

ضد عفونی

خانه را تمیز و ضد عفونی کنید. سطوح مانند میز و دستگیره های در را مرتباً ضد عفونی کنید.

 

تماس با مرکز درمانی

در صورت نگرانی با مرکز درمانی نزدیک خود تماس بگیرید.

 

آگاهی و مطالعه

در جریان آخرین اخبار باشید. بسته به شرایط منطقه شما ، مقامات بهداشت محلی ممکن است سایر اقدامات را برای کاهش شیوع کرونا ویروس توصیه کنند.

 

برنامه ریزی

داشتن یک برنامه عملیاتی می تواند به شما و خانواده تان کمک کند تا برای آینده آماده شوند ، از بیماری جلوگیری کرده و در صورت لزوم سریعاً کمک های لازم را دریافت کنند.

 

با عزیزان خود در ارتباط باشید

اختصاص زمان برای ارتباط ، به عزیزان شما اجازه می دهد تا بدانند که چقدر به آنها اهمیت می دهید. در موارد اضطراری ، باید بدانید که چگونه می توانید به سرعت به عزیزانتان دسترسی پیدا کنید ، چه از طریق تلفن یا از طریق پیامک یا ایمیل. ایجاد یک لیست تماس با شماره های مهمی که ممکن است در صورت بروز مشکل نیاز داشته باشید را در نظر داشته باشید.

 

لوازم مورد نیاز خود را تهیه کنید

مجموعه ای از مایحتاج خانگی و مواد غذایی مورد نیاز خود را آماده کنید. اگر رفتن به فروشگاه دشوار است ، خدمات اینترنتی را امتحان کنید. در مورد دارو ، با پزشک خود تماس بگیرید تا در مورد دریافت داروهای اضافی مورد نیاز سوال کنید.

 

یک برنامه مراقبتی تهیه کنید

اگر شما یا عزیزتان بیمار هستید ، تعیین کنید چه کسی می تواند مراقب باشد ، آیا این یکی دیگر از اعضای خانواده ، یا نیاز به خدمات مراقبت در منزل است؟ مراقبت در منزل اهمیت فزاینده ای پیدا کرده است و بسیاری از خانواده ها به دنبال فرصت های بیشتر برای دریافت مراقبت و خدمات درمانی در یک محیط امن و خانه هستند.

 

حمایت از اعضای مسن خانواده

وضعیت همه افراد متفاوت است و گاهی اوقات برنامه ها برای مراقبت بهتر تغییر می کنند. اگر عزیز شما در یک مرکز درمانی است ، با ارائه دهنده خدمات مراقبتی در تماس باشید و وضعیت را تحت کنترل داشته باشید.

بسیاری نیز شروع به بررسی خدمات مراقبت و درمان در منزل می کنند. شاید عزیز سالمند شما به کمک بیشتری در خانه نیاز داشته باشد ، در حال ترخیص از بیمارستان باشد یا نیاز به مراقبت بیشتری از آنچه یکی از اعضای خانواده می تواند فراهم کند داشته باشد. متخصصان مراقبت در منزل می توانند اطمینان حاصل کنند که خدمات با کیفیت در محیط امن منزل ارائه می شود. اگر دریافت خدمات مراقبت در منزل انتخاب خوبی برای خانواده شما است ، برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02137873000 تماس بگیرید.


نظرات

فیلدهای ضروری با علامت

    سوال خود را از ما بپرسید
    مرکز درمان در منزل آرون
    تماس بگیرید