نکاتی در مورد اصول مراقبت از سالمندانسالمندان

نکاتی در مورد اصول مراقبت از سالمندان

داشتن سلامتی در دوران سالمندی به مواردی بیش از دارو و درمان، نیاز دارد. در زیر ده توصیه و برخی اطلاعات برای کسانی که می خواهند عزیزانشان راحت تر، مستقل و شاداب زندگی کنند، اشاره شده است.

 

ضرورت مراقبت در منزل

تلاش کنید تا از خدمات مراقبت در منزل استفاده کنید تا بیرون از محیط بیمارستان و در محیط آرام و در آسایش منزل خدمات دریافت کنید. برای برخی از ارائه دهندگان خدمات درمانی، این ممکن است به معنی ویزیت در منزل باشد، برای برخی دیگر می تواند به معنای ویزیت از راه دور باشد.

 

خدمات مراقبت خود را هماهنگ کنید

سعی کنید خدمات را در بین تمام کسانی که از عزیزان شما مراقبت می کنند - چه رسمی و چه غیررسمی – به صورت هماهنگ پیش ببرید. این بدان معناست که همه از پزشک گرفته تا شخصی که ممکن است هفته ای یک بار برای نظافت منزل مراجعه کند باید با هم هماهنگ باشند.

 

رژیم های مراقبتی را شخص محور کنید

عزیزان خود را تشویق کنید تا خودشان تصمیم بگیرند، چه در مورد نوع مراقبت از وی و زمان و مکانی که به مراقبت نیاز دارند.

 

شمول اجتماعی را فعال کنید

فرصت هایی را برای عزیز خود ایجاد کنید تا در خانواده و جامعه نقش فعالی داشته باشد. انزوا می تواند یکی از دلایل عمده پریشانی عاطفی افراد مسن باشد.

 

در جریان آخرین فناوری ها باشید

خود را در جریان فناوری های جدید قرار دهید. فناوری هایی که می توانند هر جنبه از مراقبت هایی را که عزیز شما دریافت می کند بهبود بخشد. این موارد ممکن است به سادگی ویزیت های آنلاین با پزشک باشد، یا به اندازه سیستم های نظارت بر ایمنی متصل به یک شبکه درمانی باشد.

 

موارد مربوط به بیمه را بررسی کنید

خدمات بیمه ای مراقبت طولانی مدت را با جزئیات بررسی کنید و گزینه مناسب شرایط خود را پیدا کنید.

 

رضایت مراقبان را جلب کنید

چالشهای ذاتی مراقبت از عزیز مورد نیاز خود را بشناسید و از هر منابعی که در این تلاشها در دسترس شماست استفاده کنید. این ممکن است شامل شبکه های پشتیبانی آنلاین، فرصت هایی برای گذراندن وقت دور از عزیزانتان یا فعالیت های تفریحی برای کمک به تسکین استرس و تنش باشد.

 

ارتباطات آگاهانه را یاد بگیرید و تمرین کنید

از داشتن آنچه می تواند گفتگویی سخت درباره مراقبت از دوران پایان با عزیزتان باشد، نترسید. از ابزارها و منابع موجود به صورت آنلاین استفاده کنید تا با عزیزانتان در مورد نوع درمانی که دریافت می کند و مکان تمایل به دریافت آن صحبت کنید.

 

خود را آموزش دهید

سعی کنید با جدیدترین نوآوری ها در امر مراقبت از سالمندان و بهترین روشهای مراقبت طولانی مدت آشنا و به روز باشید.

 

یک محیط امن ایجاد کنید

اطمینان حاصل کنید که محیطی که عزیز شما در آن زندگی می کند استقلال و امنیت او را تامین می کند و ریسک آسیب دیدگی و مصدومیت را کاهش می دهد تا وی در آن محیط حس خوبی داشته باشد.


نظرات

فیلدهای ضروری با علامت

    سوال خود را از ما بپرسید
    مرکز درمان در منزل آرون
    تماس بگیرید