ویزیت پزشک در منزل

چرا وقتی پزشک منتظر ویزیت شماست، در صف های طولانی در انتظار بمانید؟ ارائه خدمات ویزیت پزشک در منزل ، ویزیت متخصص در منزل، پزشک فوق تخصص و پزشک در منزل در منزل در اسرع وقت با قیمت مناسب.

جهت دریافت خدمات ویزیت پزشک در منزل کافی است که با شماره های ما 02137873000 و 09026797774 و 09026797778 تماس بگیرید و پزشکان ما شما را راهنمایی می کنند.

خدمات ویزیت پزشک در منزل چیست؟

هر چند وقت یکبار، همه افراد نیاز پیدا می کنند که برای بررسی وضعیت سلامتی، سرماخوردگی فصلی، بیماری های حاد و یا مزمن و موارد دیگر به پزشک مراجعه کنید. ما در بسیاری از مواقع هنگام بیماری، از نظر جسمی ضعیف هستیم و ترجیح می دهیم در خانه بمانیم و حتی مراجعه به پزشک کار سختی به نظر می رسد. در صورت امکان، همه ترجیح می دهیم كه به جای مراجعه به مطب، پزشک ما را در منزل معاینه و ویزیت کند.

برای پر کردن این خلاء، مرکز درمان در منزل آرون ارائه خدمات درمانی در منزل را با هزینه مناسب در مقایسه با بیمارستان ها و درمانگاه های مرسوم آغاز کرده است. پزشکان ما متخصصان مجربی هستند که بهترین روش های درمانی را به فرد بیمار ارائه می دهند و در ک مراحل بهبودی به شما کمک می کنند. بهترین بخش در مورد خدمات پزشک در منزل ما این است که در فضای آرام خانه خود، در کنار اعضای خانواده قرار خواهید داشت.

 

چه زمانی به ویزیت در منزل نیاز خواهید داشت؟

خدمات ویزیت در منزل یک سرویس عالی برای افراد مسن یا افراد مبتلا به بیماری های مزمن است که قادر به مراجعه به بیمارستان نیستند یا ترجیح می دهند در منزل تحت معالجه قرار گیرند. برخی از خدماتی که توسط پزشکان خانگی ارائه می شود به شرح زیر است

ویزیت پزشک در منزل تهران

ویزیت پزشک عمومی در منزل

اینکه بتوانید وضعیت سلامتی خود را به صورت مرتب بررسی کنید نکته مهمی است. بررسی های منظم وضعیت سلامت در کودکان و افراد مسن ضروری است. به همین منظور می توانید با ما تماس بگیرید و در مورد سلامتی خانواده خود مطمئن شوید.

 

درمان بیماران دیابتی در منزل

یک بیمار مبتلا به دیابت نیاز به نظارت منظم بر فشار خون و قند خون دارد. جدا از آن، ویزیت پزشک هر سه ماه یکبار ضروری است. از آنجا که جابجایی دشوار و زمان انتظار در کلینیک پزشک نیز طولانی ست کافی ست با ما در تماس بگیرید تا این خدمات را در منزل دریافت کنید. پزشکان ما می توانند شما را از طریق رژیم غذایی و داروهای مناسب راهنمایی کنند.

 

ویزیت پزشک متخصص زنان در منزل

خدمات ویزیت در منزل برای افرادی که از مشکلات زنان و زایمان رنج می برند بسیار مفید است. برای رزرو ویزیت کافی است با ما تماس بگیرید و به ما این امکان را بدهید که یکی از بهترین پزشکان را برای کمک به شما در خلاص شدن از درد کمک کنیم.

 

مراقبتهای قلبی بعد از بستری در بیمارستان

دوران پس از بستری دوره ای حساس در بیماران قلبی است. در صورت عدم دریافت مراقبت و داروهای مناسب مشکلات زیادی ممکن است رخ دهد. برای کمک به شما در این دوره پر استرس، پزشکان و متخصصان درمانی ما این امکان را دارند که بهترین خدمات درمانی را در منزل به شما ارائه کنند؛ بنابراین فقط کافی است به ما اجازه دهید تا با خدمات پزشک در منزل خود شما را از نگرانی های تان رهایی بخشیم.

 

مراقبتهای بعد از بستری در بیماران دارای اختلالات عصبی

مشابه بیماران قلبی، اختلالات سیستم عصبی نیز می تواند بسیار نگران کننده باشد و نیاز به نهایت مراقبت و پیگیری منظم پزشکی داشته باشد. این دوره می تواند برای اعضای خانواده بسیار چالش بر انگیز یابد. با ما تماس بگیرید و یک ویزیت در منزل رزرو کنید تا یک پزشک باتجربه به منزل شما ارسال کنیم.

 

مراقبتهای بیماران انکولوژی در منزل

ما درک می کنیم هنگامی که یک دوست عزیز مبتلا به سرطان تشخیص داده شود چقدر دشوار و استرس زا است. برای کمک به فرد بیمار در این دوره دشوار، ما هر کاری که می توانیم انجام می دهیم تا کیفیت زندگی بهتری به بیمار سرطانی ارائه شود؛ بنابراین در برخورداری از یک پزشک آنکولوژی با تجربه در فضای پر از آرامش منزل تردید نکنید و از آن دریغ نکنید.

 

چطور میتوانیم به شما کمک کنیم؟

پزشکان ما در خانه کار می کنند، "خانه شما". آنها بسته به نیاز تان شما را معاینه، تشخیص و درمان می کنند. پزشکان عمومی ما سالها تجربه در حوزه پزشکی دارند و با صبر و شفقت با شما رفتار می کنند.

پزشک در منزل

مزایای ویزیت پزشک در منزل:

با وجود سبک زندگی بسیار شلوغ در زندگی امروز، خدمات پزشک و ویزیت در منزل به طور فزاینده ای تبدیل به یک نرم روز شده است. این خدمات نه تنها باعث صرفه جویی در وقت می شود بلکه رزرو اینترنتی و آنلاین راحت تر نیز است. با ما تماس بگیرید و به پزشکان ما اجازه دهید در فضای آرام و آسایش خانه شما را ویزیت کنند. چند مورد از مزایای خدمات پزشک در منزل به شرح زیر است: "

 • اولین مزیت ویزیت پزشک در منزل که فوراً به ذهن متبادر می شود، ارائه خدمات پزشکی با کیفیت در محیط آرام و آسایش خانه است.
 • پزشک در خانه مراقبت های پزشکی اختصاصی به بیمار ارائه می دهد و نسبت به بیمار دلسوزتر است.
 • تحقیقات نشان داده است که بیمار در یک محیط آشنا زودتر بهبود می یابد تا در بیمارستان.
 • همه بیماری ها نیاز به بستری شدن در بیمارستان ندارند، اما به دلیل عدم امکان مراقبت در منزل، بیماران ناخواسته از مراکز درمانی و بیمارستان ها برای دریافت مراقبت های پزشکی سر در می آورند. در این شرایط ویزیت در منزل اثربخشی بیشتری دارد، زیرا به راحتی می توانند مراقبت های پزشکی را در خانه ارائه می دهند.
 • ویزیت در منزل به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته در خدمت شما است. به این ترتیب می توانید اطمنیان داشته باشید که خدمات درمانی با کیفیت را حتی در ساعات غیر معمول و در هر روزی که تمایل داشتید دریافت کنید.

ویزیت در منزل برای افراد مسن یک مزیت محسوب می شود، زیرا آنها این گروه بیش از همه به مراقبت پزشکی احتیاج دارند و همچنین بیشترین سختی و مشقت را در جابجایی دارند.

 

نحوه آماده سازی به منظور دریافت ویزیت در منزل

برای کمک به اینکه اولین جلسه ویزیت پزشک در منزل، به راحتی و با بیشترین اثربخشی انجام شود در اینجا به چند نکته اشاره شده که باید آنها در نظر داشته باشید.

 • در مورد تاریخچه پزشکی و نیازهای درمانی فعلی خود، یک توضیح مختصر ارائه دهید تا پزشک بتواند تشخیص صحیح انجام دهد و داروهای مناسبی تجویز کند.
 • وقتی پزشک مراجعه می کند یکی از اعضای خانواده نیز حضور داشته باشد تا در پاسخ به سؤالات به شما کمک کند.
 • تمام نسخه ها پیشین را در دسترس نگهداری کنید چرا که ممکن است لازم باشد آنها را به پزشک نشان بدهید.
 • اطلاعات مربوط به ویزیت های پیشین پزشک متخصص را دم دست نگاه دارید.
 • در صورت وجود اوراق ترخیص از بیمارستان خود را نیز آماده نگه دارید.
 • از آنجا که ممکن است پزشک معاینه ای کلی داشته باشد، لباس های گشاد و راحت بپوشید.

در آخر، لیستی از تمام نگرانی های خود که باید با پزشک مطرح کنید را تهیه کنید.

پیشرفت تکنولوژی باعث شده است تا مراقبت هایپزشکی و درمانی به منزل شما باییند. اکنون مردم این حق انتخاب را دارند که از مراجعه به بیمارستان و درمانگاه صرف نظر کنند و در آسایش منزل خود خدمات پزشکی اختصاصی دریافت کنند.

 

تمام کاری که اکنون باید انجام دهید اینست که با شماره های ما 02137873000 و 09026797774 و 09026797778 تماس بگیرید و پزشکان ما شما را راهنمایی می کنند.


نظرات

فیلدهای ضروری با علامت

  مرکز درمان در منزل آرون
  تماس بگیرید