خدمات ای سی یو در منزل

آیا به دنبال پشتیبانی پزشکی برای عزیزان خود بعد از عمل جراحی هستید؟ مرکز درمان در منزل آرون خدمات مراقبت‌های ویژه و ای سی یو در منزل تهران به همراه پرستاران آموزش‌دیده در بخش مراقبت‌های ویژه، به‌منظور جلوگیری از ماندن طولانی‌مدت در بیمارستان بعد از عمل جراحی ارائه می‌کند. با بهره‌گیری از مراقبت‌های ویژه در منزل توسط پرستاران ویژه ICU، روند بهبود را سرعت بخشید.

 

ای سی یو (ICU) چیست؟

بخش مراقبت‌های ویژه یا ICU و همچنین بخش مراقبت‌های ویژه قلبی CCU بخش‌های ویژه در بیمارستان‌ها هستند که در آن افراد به‌شدت بیمار و یا دارای آسیب‌دیدگی شدید تحت درمان ویژه توسط تیم‌های تخصصی از پزشکان، پرستاران، متخصصان تغذیه، متخصصین فیزیوتراپی و ... قرار می‌گیرند. بخش ای سی یو از بخش‌های عادی بیمارستان متفاوت است چرا که نسبت تعداد پرستاران به بیماران بیشتر است و همچنین تجهیزات پیشرفته‌ای در دسترس قرار دارد، تجهیزاتی که در بخش‌های معمولی وجود ندارد و البته نیازی هم به آن‌ها نیست. برخی بیماری‌هایی که در بخش مراقبت‌های ویژه معالجه می‌شوند عبارت‌اند از سندرم زجر تنفسی (سندروم حاد تنفسی)، مولتی تروما و یا بیماران نیازمند دستگاه‌های کمک تنفسی یا ونتیلاتور.

ای سی یو در منزل

مراقبت از بیمار ای سی یو در منزل

با پیشرفت در علم و فن‌آوری پزشکی، این امکان فراهم شده است كه خدمات ای سی یو در منزل نیز به بیماران ارائه شود. بیمارانی که به مراقبت‌های ویژه طولانی‌مدت نیاز دارند، همیشه ترجیح می‌دهند در منزل روند درمانی خود را طی کنند و با در اختیار داشتن بخش مراقبت‌های ویژه در منزل، این رؤیای دور از دسترس اکنون قابل دستیابی است. ارائه‌دهندگان خدمات درمانی در منزل مانند مرکز درمان در منزل آرون خدمات ICU را در خانه ارائه می‌دهند و به افراد در ایجاد ICU در خانه کمک می‌کنند.

پرستار بخش مراقبت‌های ویژه نقش مهمی در ارائه مراقبت‌های درمانی مناسب در خانه به بیمار دارد. پرستاران آموزش‌دیده مراقبت‌های ویژه در مرکز درمان در منزل آرون، طیف وسیعی از خدمات درمانی باکیفیت ارائه می‌کنند، مانند انجام آزمایش خون در هر زمان، تطبیق روند درمان بیمار مطابق با نتایج آزمایش، اندازه‌گیری و کنترل فشارخون، میزان اکسیژن و ضربان قلب بیمار، کمک به مصرف داروها مطابق با تجویز پزشك و در اصل هر نوع خدمات دیگری كه انتظار دارید در بخش مراقبت‌های ویژه دریافت کنید به‌علاوه مزایای حضور در یک محیط آشنا یعنی منزل.

 

مزایای استفاده از پرستار ICU در منزل:

حداکثر آسایش و مراقبت از بیماران در وضعیت وخیم

مراقبت مناسب درمانی و آسایش و آرامش مهم‌ترین ملزومات برای درمان بیمارانی است که در وضعیت وخیم قرار دارند. پرستار بخش مراقبت‌های ویژه این اطمینان را حاصل می‌کند که بیماری که در شرایط حاد قرار دارد بهترین خدمات درمانی، مراقبتی و حداکثر راحتی را دریافت می‌کند. با فراهم کردن خدمات ICU در منزل، عضو عزیز خانواده‌تان توجه مناسب را همواره در منزل به‌راحتی به دست می‌آورد.

 

مراقبت از اعضای خانواده در حضور شما

اگر والدین، ​​مادربزرگ یا پدربزرگ یا هر یک از اعضای دیگر خانواده در منزل به مراقبت‌های ویژه احتیاج داشته باشند، لازم نیست نگران باشید، فقط با ما تماس بگیرید و بگذارید پرستار واحد مراقبت‌های ویژه ما در آرامش منزل عزیز شما را مورد درمان قرار دهد.

 

مقرون‌به‌صرفه تر از بیمارستان

خدمات مراقبت‌های ویژه در منزل نسبت به مراقبت در بخش مراقبت‌های ویژه در بیمارستان بسیار پایین‌تر است. مرکز درمان در منزل آرون خدمات مراقبت ویژه در منزل را با قیمت مقرون‌به‌صرفه و بدون هیچ‌گونه افتی در كیفیت خدمات ارائه می‌دهد.

ای سی یو در منزل تهران

ارائه خدمات ای سی یو در منزل تهران توسط مرکز درمان در منزل آرون

بنابراین اگر برای مراقبت از بیمار خود نیاز به خدمات بخش مراقبت‌های ویژه در منزل دارید، کافی است با ما در تماس باشید تا ما بهترین و مطمئن‌ترین مراقبت‌های پرستاری را برای شما به‌راحتی در خانه مهیا می‌کنیم.


نظرات

فیلدهای ضروری با علامت

    مرکز درمان در منزل آرون
    تماس بگیرید