مراقبت از نوزاد و زن باردار در منزل

نگران نیازهای نوزادتان هستید؟ در مواجهه با چالش های اولیه تغذیه کودک شیرخوار و بهبودی بعد از عمل با مشکلاتی روبرو هستید؟ مراقبت از نوزاد و مادر در منزل ما را انتخاب کنید و بدون نگرانی از شادی مادرانه لذت ببرید.

 

برنامه مراقبت از نوزاد و زن باردار در منزل چیست؟

مراقبت بارداری شامل سه بخش مراقبت های دوران بارداری، در حین زایمان و مراقبت های پس از زایمان است. در حالی که همواره توجه زیادی به مراقبت های دوران بارداری می شود، مراقبت های پس از زایمان نیز به همان اندازه اهمیت دارد. در حقیقت، پس از زایمان دوره سختی است و مادر برای بهبودی مناسب و سلامتی خود و نوزاد به مراقبت، راهنمایی و توجه زیادی نیاز دارد. زایمان می تواند هم برای مادر یک دوره احساسی و استرس زا باشد. طبق اعلام سازمان بهداشت جهانی، 24 ساعت اول پس از تولد برای نوزاد و مادر بسیار مهم است و در این دوره باید مراقبت و توجه مناسب به مادر و نوزاد انجام شود.

مرکز درمان در منزل آرون برنامه ویژه ای را در این خصوص ارائه می دهد. این برنامه شامل مراقبت پس از زایمان است که حجم کار و نگرانی های والدین را از بین می برد. والدین بودن یک تجربه سخت است و در دنیای امروز که بعضی اوقات زوج ها مجبور می شوند دور از خانواده خود زندگی کنند یا در این مقطع حساس هیچ حمایتی از سمت خانواده ندارند، مجبور هستند به تنهایی از کودک مراقبت کنند. این موضوع به والدین به خصوص در چند ماه اول که هم برای نوزاد و هم برای مادر بسیار مهم هستند، زحمت و استرس زیادی وارد می کند.

طبق برنامه مرکز در منزل آرون، یک مراقب پزشکی برای کمک به مادر در مراقبت از نوزاد اعیین می شود و همچنین پس از زایمان از مادر نیز مراقبت می کند.

 

چه زمانی به خدمات ما نیاز خواهید داشت؟

با استفاده از خدمات مراقبت ازمادران و نوزاد ما می توانید اطمینان پیدا کنید که یک مراقبت جامع از نوزاد و مادر توسط یک مراقب بسیار معتمد، دلسوز و ماهر به شما ارائه می شود. مراقبان ما همگی ماما هستند و از این رو در زمینه مراقبت از نوزاد تازه متولد شده و مراقبت های پس از زایمان بسیار باتجربه هستند. برخی از خدمات ما شامل موارد زیر است:

مراقبت از نوزاد

مراقبت از مادر پس از زایمان

بعد از فرایند زایمان، برخی از مادران دچار افسردگی پس از زایمان می شوند. حمایت عاطفی و ماساژ ممکن است به مادر در بهبودی و لذت بردن از مادر بودن کمک کند. مراقبت های بعد از عمل و پس از زایمان برای مادر جدید بسیار مهم است تا بتواند بهبودی کامل داشته باشد؛ بنابراین اگر به دنبال خدمات مراقبت حرفه ای و پشتیبانی از مادر هستید، این برنامه برای شما مناسب است.

 

مراقبت از نوزاد تازه متولد شده

نوزاد تازه متولد شده بسیار ظریف است و نیاز به توجه و مراقبت ویژه دارد. مادران پس از زایمان اغلب در وضعیت مناسبی قرار ندارند. برای کمک به وی در امر مراقبت از نوزاد، متخصصان ویژه مزاقبت از نوزاد ما به منظور ارائه خدمات و کمک به شیردهی، ماساژ و تمرینات پس از زایمان به خوبی آموزش دیده اند؛ بنابراین فقط کافی است با ما تماس بگیرید و کارهای سخت را به ما بسپارید و از مادر بودن خود لذت ببرید.

 

خدمات درمانی در منزل

پس از ترک بیمارستان، می توانید از خدمات مخصوص منزل ما که شامل ویزیت پزشک در ماه اول، مشاوره تلفنی با پزشکان و مشاوره در مورد شیردهی، تغذیه و بهبودی پس از زایمان است، استفاده کنید. مراقبان ما نیز کاملاً دانش لازم جهت ارائه خدمات پس از زایمان به مادر و مراقبت از نوزاد تازه متولد شده را دارا می باشند.

 

چطور میتوانیم به شما کمک کنیم؟

اهمیت مراقبت از نوزاد تازه متولد شده و مادر

هدف اصلی مراقبت از مادر و نوزاد تازه متولد شده، مشاوره در زمینه برنامه ریزی مراقبت های بعد از زایمان، آموزش و حمایت مورد نیاز در دوره پس از زایمان است. مراقبت و توجه زیادی به نوزاد تازه متولد شده ارائه می شود که در واقع بسیار مهم و لازم است، اگرچه اهمیت مراقبت های پس از زایمان برای مادر نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. مادر دچار تغییر و تحولات وسیعی شده و از این رو نیاز به حمایت و مراقبت مناسب دارد. هم همادران از حمایت خانواده برخوردار نیستند و باید از خودشان مراقبت کنند. اینجاست که خدمات مراقبت از مادر و نوزاد ما به کمک شما می آید. در این طرح، مراقب، خدمات بهینه متناسب با نیاز کودک را ارائه می کند و برای مادر نیز حمایت و پشتیبانی جسمی و عاطفی فراهم می کند.

خدمات ما به شما در کنار آمدن با موارد زیر کمک می کند:

 • عدم اطمینان از ارائه بهترین مراقبت از نوزاد کوچک شما
 • چالش های تغذیه اولیه و بهبودی بعد از عمل
 • تغییر کامل زندگی
 • کمی استراحت کنید، در حالی که شخصی مورد اعتماد از کودک شما مراقبت می کند

 

مواردی که باید از مراقب نوزاد و مادر انتظار داشته باشید

 • مراقبت از نوزاد تازه متولد شده
 • کمک به شیردهی
 • مراقبت شخصی
 • مراقبت از مادر پس از زایمان
 • مشاوره و پشتیبانی عاطفی از مادر
 • خدمات مقرون به صرفه و در دسترس

 

چگونه خود را برای دریافت خدمات در منزل آماده کنیم؟

این نوع خدمات مانند مراقبت از بیماران بحرانی نیست، با این وجود، موارد خاصی وجود دارد که باید در نظر داشته باشند.

 • لیستی از کارهایی که فرد مراقب باید انجام دهد تهیه کنید
 • لیستی از بایدها و نبایدهایی که فرد مراقب باید در نظر بگیرد آماده کنید
 • ذهنی باز داشته باشید و آماده باشید تا نکات دقیق وظریف مراقبت از کودک را فرا بگیرید
 • مراقب باشید که در مورد مراقبت از کودک، دچار وحشت و استرس نشوید، مراقب کودک به منظور ارائه خدمات با کیفیت به کودک شما آموزش داده شده است
 • اگرچه همیشه هوشیار بودن توصیه می شود، اما سعی کنید کمی اعتماد داشته باشید. مراقبان ما ماما هستند و یک پشتیبان قابل اعتماد و مطمئن برای شما خواهند بود.

مراقبت از زن باردار

چرا باید خدمات مراقبت بعد از زایمان ما را انتخاب کنید

 • ما مراقبان مادر و نوزاد خود را از میان کادر بیمارستان ها انتخاب می کنیم
 • ما آنها را آموزش می دهیم که نسبت به نیاز مادر و نیاز کودک در منزل حساس باشند
 • همه مراقبان ما مادرانی هستند که تجربه کار در امر مراقبت از نوزاد را دارا می باشند.
 • ما برنامه های مراقبت 24 ساعته در 7 روز هفته در تمام طول سال برای شما و نوازاد تان ارائه می دهیم
 • مرکز ما توصیه شده توسط بیمارستان های پیشرو است
 • خدمات ما مقرون به صرفه، پاسخگو و در دسترس هست

نظرات

فیلدهای ضروری با علامت

  مرکز درمان در منزل آرون
  تماس بگیرید