شنوایی سنجی و ادیولوژی در منزل

گوش های ما درگاه ورود صداهایی هستند که روزانه از آنها لذت می بریم: موسیقی، خندیدن، دوستان و خانواده. کاهش شنوایی ممکن است بر زندگی روزمره ما تاثیر بگذارد، از ناتوانی در شنیدن برخی صداهای اطراف گرفته تا تاثیر بر توانایی کار کردن فرد، تمرکز و ارتباط با افراد.

ادیولوژیست ها متخصصان درمانی هستند که در ارزیابی و درمان اختلالات شنوایی متخصص هستند. آنها افراد در همه سنین را معاینه می کنند و آنهایی که به علائم کاهش شنوایی، تعادل و دیگر مشکلات شنوایی، حسی و عصبی دارند را شناسایی می کنند. هدف ما در مرکز درمان در منزل آرون کمک به افراد در بهبود توانایی ارتباطی آنها است تا کیفیت زندگی آنها بهبود پیدا کند.

در مرکز درمان در منزل آرون ما طیف وسیعی از روش های درمانی مربوط به مشکلات و اختلالات شنوایی ارائه می دهیم. چه دچار کاهش شنوایی، مشکلات تعادل یا وزوز گوش باشید، تیم ما خدمات جامع تشخیصی و درمانی به شما ارائه می دهد.

اگر تمایل به دریافت خدمات ما داشته باشید، می توانید مطمئن باشید که توسط تیمی از متخصصین که همواره نیازهای شما را در اولویت قرار می دهند و بهترین انتخاب را برای سلامت شنوایی شما انتخاب می کنند. ما درک می کنیم که کاهش شنوایی ممکن است در کیفیت زندگی شما تاثیر بگذارد و تیم ما تلاش می کند تا بهترین خدمات را در آرامش و آسایش منزل به شما ارائه کند.

خدمات ما عبارتند از:

 • تست های شنوایی کامل برای کودکان و بزرگسالان
 • غربالگری شنوایی و آزمایشات شنوایی تشخیصی نوزادان
 • تست پاسخ شنوایی ساقه مغز (ABR)
 • تشخیص و درمان مشکلات مربوط به وزوز گوش
 • بررسی و تعمیر سمعک
 • ارزیابی اختلالات تعادل
 • تست اختلال پردازش شنوایی مرکزی
 • برنامه های غربالگری شنوایی و نظارت بر شنوایی برای ایمنی شغلی
 • ارائه گوش گیر های سفارشی برای محافظت از شنوایی ، حفاظت در برابر آب و خواب
 • نظارت شنوایی برای بیمارانی که داروهای تاثیر گذار بر شنوایی مصرف می کنند

 

تست های شنوایی در منزل

اگر مشکوک به کم شنوایی هستید ، برای انجام آزمایش و ارزیابی کافی ست با ما تماس بگیرید. متخصصین شنوایی سنجی می توانند شنوایی همه افراد را در همه سنین آزمایش کنند.

پس از 50 سالگی ، سنجش شنوایی باید به صورت منظم انجام شود.

سنجش شنوایی بدون درد ، راحت و بی خطر است. اصولاً این تست شامل پاسخ دادن به سؤالات متخصص در مورد سلامت شنوایی ، تشخیص کلمات و صداهای روزمره در سطوح مختلف و شناسایی صداهای مختلف است.

توانایی شما در شنیدن هر صدا یا فرکانس ، الگوی شنوایی منحصر به فردی ایجاد می کند که در یک ادیوگرام ضبط می شود.

این تست در یک اتاق صوتی با استفاده از هدفون و نوسانگر هدایت انجام می شود. سپس ادیولوژیست از ادیوگرام برای تعیین نوع و شدت کم شنوایی استفاده می کند. این آزمایشات به تعیین اینکه بهترین روش درمان کم شنوایی روش های دارویی یا سمعک است کمک می کند.

معاینه و درمان وزوز گوش

اگر فکر می کنید مبتلا به وزوز گوش هستید ، چندین آزمایش تشخیصی برای تعیین علت وزوز گوش و تأثیر روانی آن ارائه می کنیم. آزمایشاتی به منظور تشخیص علت بروز وزوز گوش و ارتباط آن با مشکلات گوش میانی یا گوش داخلی و همچنین ناهنجاری های عصبی شنوایی انجام می شود. تن و سطح وزوز گوش و همچنین حجم آن نیز برای ارزیابی بهترین روش مدیریت تعیین می شود. این روش ها ممکن است شامل تغییر رژیم غذایی ، بررسی داروها ، سمعک، یا درمان بازآزمایی وزوز گوش (TRT) باشد.


نظرات

فیلدهای ضروری با علامت

  مرکز درمان در منزل آرون
  تماس بگیرید